Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha majdnem minden nap a...

Ha majdnem minden nap a fogaimmal almodom, elveszitem az egyiket, vagy letorik, kihuzom magamnak almomban, vagy letorik belole, az mit jelent?

Figyelt kérdés
ez kb ket hete van, azt hallottam valakinek az elveszteset jelenti vagy halalt.Ez igaz? vagy esetleg van mas magyarazata? Hozzateszem az osszes fogam jo allapotu, se tomes , se semmi es nem faj.

2012. nov. 1. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kivétel nélkül zaklatott lelkiállapotban álmodtam ilyet. Néha nem is voltam tudatában, de a lelkem mélyén bántott valami.
2012. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én akkor álmodok ilyet ha félek hogy valamit elvesztek, pl. valaki barátságát, vagy lerontom a jó jegyem, ilyenek.
2012. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is ez azt jelenti, hogy alszol, és álmodsz valami marhaságot, akárcsak más normális ember!

MÁSODSZOR!!!-és ez a legfonosabb-tanulj meg normálisan FOGalmazni

2012. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:
A tudatalattid azt jelzi, hogy tartasz attól, hogy elveszítesz valaki/valami olyat az életedből, ami/aki számodra kiemelt fontossággal bír, és akiben/amiben eddig feltétel nélkül megbízhattál, egy stabil pont volt az életedben.
2012. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2012. nov. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!