Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. Mit jelenthet?

Visszatérő álom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Futnék, de az első egy méter után, mintha magam előtt tolnék egy láthatatlan súlyos valamit, ami miatt csak 1-2 centit tudok futni összvissz és ha megállok, akkor ismét 1 méterig megy, utána mintha ütköznék valamivel és tolnom kéne.


Ötlet?


2012. szept. 6. 10:53
 1/3 Divi98 válasza:
Nem történt valami az életedben? úgy értem, nem vesztettél el valakit, vagy egy versenyen nem értél el rossz helyezést? Mert szerintem ez az álom azt mutatja, hogy valamin nehezen tudsz tovább lépni, de azért ahogy írtad hogy:"mintha ütköznék valamivel és tolnom kéne. " lehet az is, hogy valami feladat lesz a jövőben, amit nagyon nehezen fogsz végre hajtani. vagy az, hogy amit az előbb mondtam, hogy valami nehezen ment... :) de ehhez ismernünk kéne, hogy milyenek az életkörülményeid, és hogy volt -e ilyen dolog, amit nehézkesen csináltál meg.
2012. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg valami akadályoz a célod/céljaid elérésében?
2012. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ez a mondat kicsit hiányos lett: szóval úgy értettem hogy talán van valami célod a valóéletben, aminek elvégzésében akadályoz valami másik tényező
2012. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!