Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy bevásárlóközpontban voltam a nővéremmel és a haverommal (Matyinak hívják). Felmentünk a 2. emeletre és ott egy uszoda volt. Beleugrottam a vízbe, de rosszul érkeztem, ráestem a jobb karomra. Hazamentünk volna, de fent felejtettem a táskámat. Mondtam, hogy felmegyek érte, de a nővérem erre azt válaszolta: "Már felküldtem érte Matyit!"

Akkor én bementem a boltba és elkezdett fájni a fogam. Elmentem az újságrészre, mert kerestem egy magazint, amit nem találtam meg. Ezután odajött a nővérem és Matyi, hogy menjünk haza. Indulás előtt gyorsan kihúztam a fogamat, úgy, hogy elkezdtem mozgatni egyre jobban és utána már alányúltam. Elindultunk, de elmondtam a fogfájásomat, ezért el kellett volna mennem fogorvoshoz, de nem tettem meg, mert a bejáratnál megálltam és a kiszedett fogamat megmutattam nekik.



2012. aug. 17. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Matyi egy pszichopata állat és a múlt éjszaka egy reptoiddal álmodott, akinek Androidos készüléke van, melyen a hülyéje nem bírja futtattni az Angry Birds Space-t. Aztán hirtelen az Angry Birds-ök Happy Birds-ökké váltak, miután elolvasták ezeket a végtelenül káoszos baromságokat, melyek látszólag indokolatlanul egymást követő hülyeségek, de valójában...tényleg azok... :O
2012. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez az álom csupán a személyes tapasztalataidat olvasztja össze egy igen furcsa történetben, minden különösebb jelentés nélkül.
2012. aug. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!