Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha valaki az alábbit álmodja,...

Ha valaki az alábbit álmodja, az tényleg azt jelentheti?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy tini (aki nem jár senkivel és nincs is belezúgva senkibe) azt álmodja hogy egy híres valakivel jár akibe egyébként nincs belezúgva, azt jelenti hogy szüksége van arra hogy valaki szeresse igazán? (nem én álmodtam ezt)
2012. aug. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Nem...az álom az ,amit te akarsz.szal
2012. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, hogy az álom szereplőjétől akar valamit, ez hülyeség. Igen valószínűleg vágyik egy párkapcsolatra, de még ezt sem venném 100%-nak.
2012. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Én amikor ilyet álmodtam, utána tényleg elkezdtem vonzódni ahhoz, akivel az álmomban együtt voltam, pedig előtte nem éreztem iránta semmit. Azonban akiről te írsz az egy híresség, így nem is nagyon ismerheted, úgy hogy szerintem az van amit te írtál, hogy arra vágy, hogy valaki igazán szeressen.
2012. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!