Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit az, ha azzal a...

Jelent valamit az, ha azzal a fiúval álmodom, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy összejöttünk, még a helyszín is igazi volt. Valaki volt már hasonló esetben, hogy azzal álmodott, aki tetszett neki és valóra is vált? Vagy ez egyáltalán nem is jelent semmit?
2012. júl. 16. 15:53
 1/8 Scotty97 válasza:
100%
Azt jelenti, hogy az agyad annyira megszokta azt h rá gondolsz, hogy álmodban is folytatja ezt a tevékenységet
2012. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Én is ebben a helyzetben vagyok, kedves kérdező. :) Remélem valóra válik az álmod. Én is ebben reménykedek. :) Sok sikert!
2012. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Azt jelenti, hogy annyira foglalkoztat a téma, hogy még éjszaka sem tudsz kikapcsolni, folyton rajta jár az eszed. Nálam ez annyira durva, hogy szinte éjszakáról éjszakára ugyanazzal a férfival álmodok, volt már olyan álmom, amihez hasonló megtörtén utána a valóságban is :-D de sajnos nem az, hogy összejöttünk :-S
2012. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
15%
Mondjuk hogy tetszik neked? Ezért tényleg kiírtál egy kérdést???!!!
2012. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
egyértelműen azt jelenti, hogy az a fiú tetszik neked...
2012. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vágysz rá, az együtt lét átélésére, hogy álmodban megteremted magadnak ezt a világot és átéled vele.

Akkor nyer értelmet, ha el is mondod neki és kitárod neki a szíved, persze ez sebekkel járhat ha nemet mond. Próba, szerencse.

Részben valóra válhat, de nem élhetünk az álmainknak. Az álmokat tettek kell hogy kövessék, csak úgy nem fog minden önszántából megtörténni. Azért hogy azt legyen amit szeretnél azért tenni kell, meg kell érte harcolni.

2012. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1%
Mindjárt ideszarok az ilyen kérdésektől. Kérdező, megszeretném kérdezni, hogy hány ilyen kérdést lehet itt olvasni ebben a témában????????????????????????????????????????????? Szerintem ezen kívül még vagy 4000et. Mi a rákos csőtésztáért nem lehet azoknál elolvasni a válaszokat?????????????? Már kivan mindenem attól, hogy olvasnom kell ebben a komoly témában a 13 éves lányok ilyen jellegű álmait. El tudom képzelni, ahogy álmából arra ébred, hogy elélvez, felkel, egyből odafut a számítógéphez (persze amikor iskolába kell menni, akkor nem birnak felkelni), és felteszi ezt a rohadt kérdést, ami már párszor fel lett téve...
2012. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó; neee:"DD
2017. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!