Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha valaki tud álmot fejteni,...

Ha valaki tud álmot fejteni, akkor elmondaná mit jelent?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy a régi házunkban aludtam.


(tudni kell,hogy ez a ház, a nagyszüleimé volt és nagyon romos állapotban volt,konténerszámra hordtuk a törmeléket,szemetet onnan.Sok pénzbe került mire felújítottuk,ebből a házból a szüleim válása után elköltöztünk és eladtuk.ez 2 éve volt)


Egy emeletes házról van szó, fehér volt amíg nem lett felújítva.Ott volt apámnak a összes testvére,azoknak gyerekei és felköszöntöttek névnapom alkalmából,mindenki megölelt.A szüleimet nem láttam ott.

Aztán kimentünk az udvarra és volt még ott egy csomó idegen ember,akiket nem ismertem ,de segítettek a házat tatarozni.

Nagy állványokon álltak és úgy mosták a ház hatalmas ablakait,nagy partvisokkal.Meszelték is a házat fehérre.Ott volt a barátom is,de vele nem kerültem kontaktusba.Csak láttam.A ház most nagyobbnak tűnt mint valaha.Én is segítettem,de az állványról amikor leakartam mászni vagy ugrani akkor hirtelen beleestem egy puha kicsit saras földes részre.Hasra estem, de nem fájt.felálltam.Még egy néger nőre emlékszem aki kövér volt. Ő is mosta az ablakot,színes ruhában volt és össze volt fogva az általam dúsnak vélt haja.


Aztán felébredtem...Ha valaki komolyan foglalkozik ezzel kérem válaszoljon:)



2012. júl. 9. 13:04
 1/3 anonim válasza:
Hosszú rabságot!
2012. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zolikaaa666 válasza:
Az hogy a régi házadban vagy honvágyat jelent...és hiányoznak a dolgok amik ott voltak...a rokonok azt jeltik hogy szeretethiányod van és szeretnél több barátot és hogy jobban szeressenek...a névnap általában valamilyen rossz dolgot jelent ami a közeljövőben várható...általában anyagi romlást jelent...az hogy idegenekkel vagy egy helyen az azt jelenti h nem vagy népszerű és keveset bulizol....az esés ami nem fáj általában egy jó dolgot jelent például kapsz a jövőben egy ajándékot vagy valami ami most nem működik az megfog javulni anélkül hogy hozzányúlnának..pl számítógép stb...a néger kövér nő színes ruhában a boldogság vidámság jele tehát hamarosan valami nagyon jó fog történni veled...nagyon ritka jelkép csak jót jelenthet.
2012. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Valójában jó volt újra otthon lenni!

2012. júl. 9. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!