Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodok egy fiúval,...

Gyakran álmodok egy fiúval, akibe szerelmes voltam. Ez mit jelentsen?

Figyelt kérdés

Négy évvel ezelőtt halálosan szerelmes voltam az osztály legjobb fiújába, de a szerelem nem volt kölcsönös. Azóta gimibe kerültem, és elfelejtettem - oké, akármennyire is helyes, meg minden, de több dolog miatt is megutáltam, mert gyakran bunkó volt, stb. és határozattan kijelentem, hogy már más fiúk tetszenek.

De pár héttel ezelőtt sokkoló álmom volt: összejöttünk. Pedig józanul nem vágyakozom rá; enyhén szólva nem szeretem, amennyire... ez túl bonyolult, nem részletezem.


A következő álom egy kicsit egybekötött a valósággal. A valóságban, amikor visszamentem a volt sulimba a tesóm miatt, észrevett, ez ezer százalék, de rám se nézett: gondolom nagyon ügyelt rá. Ennek egy kézenfekvő oka van, az, hogy elég csúnyán váltunk el az osztályommal.

Számomra kihűlt a szerelem - nem dobbant a szívem, igazából nem is érdekelt, hogy mit csinál. Ezért is nem értem a következő álmot: átkerült abba a gimibe, mint én. Rám se nézett, és direkt előttem kérte a többi lány telefonszámát és hívta őket randira, hogy féltékennyé tegyen. (?)

Lekötöm, és mélyen magamba néztem: NEM ÉRDEKELT, HOGY FELÉM NÉZ-E, pont.


A harmadik álomnál betelt a pohár, mert nem értem magam! A tesóm csinált bulit, és őt is meghívta. Elég zavaros volt az álom, a lényeg, hogy ott volt!


Komolyan... ez mit jelentsen?! Nem tetszik! Vagy mégis? Miért álmodok róla??


2012. jún. 23. 21:08
 1/3 anonim válasza:
tudat alatt még mindig érzel iránta walamit,én is így woltam:/
2012. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából még nem tetted magad túl rajta, csak elnyomod magadban, és így álmodban jön elő, mikor a szervezted pihen, és feldogozza az élményeket, gondolatokat.
2012. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Négy évvel ezelőtt szerelmes lettem egy fiúba, aki még azt sem tudta, hogy a világon vagyok.

Két évig jártunk egy suliba, és még a mai napig álmodok vele. Nem szeretem már, de nagyon intenzíven éltem meg az értést, még ha csak plátói is volt.

Az álmokban tapasztalt dolgok jönnek elő, és te megtapasztaltad a szerelem érzését. Átélted, átérezted, jó volt szeretni: az álmokban az érzések hagyta emlékek, örömök és csalódások is visszaköszönhetnek. Független az időtől, mikor, lehet 10 év múlva, vagy akár akkor is, amikor megtörténik a dolog.


„észrevett, ez ezer százalék, de rám se nézett: gondolom nagyon ügyelt rá.”

„következő álmot: átkerült abba a gimibe, mint én. Rám se nézett”

Látod az összefüggést?

2012. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!