Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért álmodok ugyanazzal a...

Mért álmodok ugyanazzal a személlyel?

Figyelt kérdés

kb. egy hete minden este ugyanazzal sráccal álmodom, iskolában szoktam látni és kicsit tetszik :$

nem emlékszem az álomra mindig más, de ő mindig ott van

mért álmodok vele? van valami jelentése az álomnak?


értelmes válaszokat szeretnék! nem nagyon hiszek az ilyenekben de ez nagyon különös, még nem történt velem ilyesmi

16/l


2012. jún. 2. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hadd idézzelek:

"Mért álmodok ugyanazzal a személlyel?"

"iskolában szoktam látni és kicsit tetszik"

2012. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jó azért tetszik mert gyönyörű hosszú haja van, de ez még nem jelenti azt hogy járni akarok vele

nem ő az egyetlen akinek hosszú haja van az iskolában

2012. jún. 2. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy miért tetszik, hanem az, hogy tetszik. De még az sem minden esetben mérvadó, hogy valakihez vonzódsz.


Az álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd így érthető miért tűnik fel. Az, hogy tetszik pedig még jobban elősegíti, hogy többször álmodj vele.

2012. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cashy1987 válasza:
az elso kommentet nem kell tul ragozni sztem
2012. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!