Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két visszatérő álom. Mit...

Két visszatérő álom. Mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta álmodom ezeket,most már 20 éves vagyok.

1.:életre kelnek a dínók,hús vér alakban. Sosem félek. Ez a két konkrét dolog van benne,egyébként mindig máshogy élem meg. Van amikor a szobámban ülve várom a semmit,de van amikor kijelölnek egy épületet ahova oda kell menni én pedig még azon problémázok hogy ferdén álltam be a kocsival. Közben meg a dínók köztünk járkálnak... sok változat van.

2.: Itt ősmadarak támadnak le bennünket akiknek bejelentik az érkezésüket. Csak az apám és én szereplünk benne,anyáèk nem is tűnnek fel hogy nincsenek. Ell kell menekülni és apa mindig késve indul... ráadásul közben még mindenféle apróságért megállunk. Ebben az álmomban szétvet az ideg és a félelem. Persze a madarak mindig utolérnek... és köztük menekülünk tovább. Itt kiskoromban felébredtem,most már simán nem emlékszem rá.

Bocs hogy sokat írtam :-) Mellesleg,nem tartok attól hogy többmillióévvel ezelőtt élő ragadozók támadnak meg. ;)


2012. máj. 19. 19:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehet ennek oka az,hogy túlkorán néztem meg a jurassic parkot? Eléggé fusztrált az eset...
2012. máj. 19. 19:55
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy szereted a dínókat
2012. máj. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!