Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a rendőr és rendőra...

Mit jelent a rendőr és rendőrautó álomban?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy rohanok a pályaudvaron, ami körülöttem sötét, halvány fények vannak csak. El akarok érni egy metrót, de tudom, hogy másik irányba kéne mennem. Erre mögöttem jön egy nagy rendőrautó, meg akar állítani. Meg is állok. Csak azért állított meg, mert nem tudta miért rohanok előle. Bent csak egy rendőr ült, mondtam, hogy sietek a metróhoz, de nem ahhoz, amelyikhez futok. Erre ő felajánlotta, hogy átvisz a másik pályaudvarra, ami ellentétes irányban volt. A pályaudvar amúgy a vonatoké volt, és fogalmam sincs, hogy akkor miért a metróhoz rohantam...Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 14. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy álom... mégis mit jelentene szerinted? -.-
2012. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát ha szerinted ez az álom jelent valamit, akkor azt, hogy eltévedsz és egy rendőr elvisz oda, ahova akartál menni, mielőtt eltévedtél!
2012. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!