Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Csak én álmodok fekete-fehérben?

Csak én álmodok fekete-fehérben?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam azon, hogy minden álmomra amire emlékszek, teljesen fekete fehér, és mindig nagyon sötéten látok. Mások is feketében álmodnak, vagy ők színesben?

2012. ápr. 11. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én színesben álmodok.
2012. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mért álmodhatok fekete fehérben?:|
2012. ápr. 11. 15:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Biztos kutya vagy. :D Bocsi ma nagy mókamester vagyok...

Amúgy én is színesben álmodok.

2012. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de igen érdekes kérdés. Valószínűleg az agytevékenységed másabb alvás közben. Ez nem jelenti azt, hogy az agyad másabb, mivel valószínűleg te is tudnál színesben álmodni.
2012. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is színesben álmodok :)
2012. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sokan álmodnak fekete-fehérben. Teljesen normális, csak éppen nem ez a gyakoribb.
2012. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
valójában mindenki színtelenül álmodik csak nem emlékeznek rá. de ez a normális, valahol olvastam erről de sajnos már nem emlékszem.
2012. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
meycry: elég nagy százalékban emlékszem az álmaimra és tudatos álmaim is voltak már. Nem álmodom fekete-fehérben:)
2012. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem nekem minden álmom tudatos, nemtom mé nem gyakorlom, de sose figyeltem még a szinekre. valójában nem tudom biztosan mondani, hogy voltak e vagy nem :D

hiába idézem fel az álmaimattökéletesen, fogalmam sincs, hogy a szinek tényleg ott voltak vagy csak most ugy emlékszem.

2012. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én vagy hogy fekete-fehérben van hogy színesben, ezenkívül mindig homályosan látok az álmomban és van ,hogy fáj a szemem és hunyorítva kell néznem ...

De nagyon ritkán,úgymond tisztán is látok az álmaimban,furcsa.... :D

2012. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!