Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent szirom nélküli...

Mit jelent szirom nélküli virágot álmodni?

Figyelt kérdés
van az ablakomban egy nagyon szép virág azt álmodtam hogy kihullodt az összes szírma, de mellette volt egy új ág amig elkezdett bimbódzani.
2012. márc. 31. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
bimbódzani.
2012. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem változás, megújulás. Valami véget ér, és egy másik dolog veszi kezdetét. Vagy legalábbis ezt szeretnéd tudat alatt.
2012. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, lány vagy. Szerintem a női énképedről szól. Talán valami megtépázta... egy elutasítás, egy szakítás... talán nem érzed most magad elég nőiesnek, elég szépnek, elég szerethetőnek... De ott a remény az újrabimbódzásra...
2012. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: férfi vagyok nem lány, úgyhogy szerintem más szemszögből kéne megközelíteni a dolgot..:D
2012. ápr. 1. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
OK... akkor esetleg a virág szimbolizálja a szerelmedet, akit már nem látsz olyan szépnek/jónak, kezdesz kiszeretni belőle?
2012. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem locsold meg a virágokat valamilyen kapcsolatod elszárad,esetleg és új kapcsolatokat szerzel...
2012. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
azt,hogy meg fogsz halni.
2012. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meghalt a virág? : Meghalt valakid?
2012. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!