Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez? (Kérdésed túl...

Mit jelent ez? (Kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Rajta voltam azon a hajón, amelyiket felkapta a sajtó. (Többre nem emlékszem abból az álomrészből.) Azután az jött, hogy helikopterek érkeztek és nekünk arra fel kellett másznunk. Azok elvittek minket egy helyre, ahova le kellett ugrani a gépből. Ezután láttam egy rajzot, ami meg is jelent utána "élőben". Ez egyfajta lift volt, amely nagyon bonyolultan működött. Volt 2 db huzal jobbra, balra, felfelé és lefelé is. Ehhez a lifthez több kis lift is csatlakozhatott. Ezek után egy házban találtam magam, ahol csak lányok voltak (meg én). Pisztolyokkal játszottunk, egymásra lövöldöztünk és én próbáltam a lábakra célozni, hogy senkinek se menjen ki a szeme. Majd a szerelmem kérte, hogy öljem meg, amire az volt a válaszom, hogy nem tudom megtenni és nem is akarom. Majd a pisztolyokból kivettem a lő tárat és nélküle adtam vissza a szerelmemnek a pisztolyokat. Ezután mondta a nővérem, hogy öljem meg anya barátnőjét, de őt is visszautasítottam. Azt mondta, hogy gondoljam át, majd puszit adott és anyával felment a háztetőre (bérházban voltunk), mert megint jöttek a helikopteres kommandósok. Mindenki eltűnt és én meg az egész házat feldúltam értük.

2012. jan. 22. 10:18
 1/1 Tom Benko ***** válasza:
Érdekeseket álmodtál. Kicsit megkutyulta az agyad az emlékeidet, de fölösleges neki túl mély jelentést tulajdonítani.
2012. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!