Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egészen furcsa álmaim vannak...

Egészen furcsa álmaim vannak már rég óta. Ez mit jelent? (lent. Bővebb)

Figyelt kérdés

Már vagy 3-4 hónapja különös, nem mindennapi álmaim vannak. 13 éves lány vagyok. A szüleim tudnak ezekről az álmokról és már parapszichológussal is beszéltünk. A nővéremnek is voltak álmai ilyen korában..

Az álmaim általában igen valósak és rettentően nehezen ébredek fel belőlük. Ha magamhoz is térek utána úgy érzem rögtön vissza kell aludnom. Ma reggel is különöset álmodtam..

Valaki találkozott már hasonlóval?


2011. dec. 3. 11:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*nővéremnek is voltak ilyen álmai ebben a korában.
2011. dec. 3. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:
De mi történik álmodban? Igy nem tudok segíteni, mert mindenki álmodik. De mi a furcsa benne?
2011. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mit álmodsz?

ma például mit álmodtál?

akkor segítek!!

2011. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is mindjárt 13/L leszek, de én nem fursákat álmodom, hanem hülyeségeket. MIT ÁLMODSZ?
2011. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát elég furcsa álmaim vannak. tegnap is volt egy.. főként para jelenségek. és legtöbbször úgyérzem nem is álmok. suhanó fekete kisebb emberek.. és rengeteg gyertya..
2011. dec. 4. 14:37
 6/6 deus111 ***** válasza:
Azta,te egy parafenomém vagy!Megadod a számod!?
2011. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!