Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi ez? Egészen furcsa szagút...

Mi ez? Egészen furcsa szagút izzadok.

Figyelt kérdés
Konkrétam bánfi hajszesz szagút, ha valaki ismeri. Szúrós, fűszeres (mintha indiait ettem volna) szagút.23 éves lány vagyok, és általában nincs erős izzadságom. Most azoban egy-két hónapon belül másodszorra tér vissza ez a napokig tartó furcsa izzadás.
2009. dec. 21. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sok fűszereset ettél előtte (pláne hagymát, vagy egyéb erős fűszert)? Mert én is így szoktam járni egy-egy pikánsabb étkezés után...
2009. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyusz nem méregtelenítetted magadat, valamivel? Lehet most van annak a hatása és izzadsággal távoznak belőled a méreganyagok. Csak tippeltem!!!
2009. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos én is ilyesmire gondoltam, de nem méregtelenítettem, és a fűszeres kajával sincs összefüggésben (régen nekem is ettől volt), most azonban már 2 nappal azelőtt kezdődött az izzadás mielőtt indiait ettem volna.(egyébként már elmúlt, mindig csak max egy hétig tart..)furcsa
2009. dec. 23. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehetséges, túl sokat stresszeltél, szorongtál, vagy az én lányom is szokott ilyen problémrról beszámolni, de nincs semmi komoly a háttérben. Szaunázol e? Mert a szaunázás után is szokott ilyen előfordulni, akkor is méreganyagokat bocsájt ki a bőr.
2009. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!