Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy sötét kis szobában egy csuhás alak gyertyafénynél ir valamit majd megszólal egy mélyhangú narrátor: Atyám a prostituáltak nyelvén irok neked

Aztán röhögve felébredtem


2011. okt. 2. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Van humor érzéked D
2011. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy aludtál.
2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is azt, hogy egy jó humorú, kreatív elme vagy, akihez közel áll a színház, talán színjátszóba jársz, szereted az irodalmat, és minden véglet megtalálható benned (pap -- prostituált). Talán eszedbe is jutott már valamikor, hogy pap legyél, de elvetetted, mert nevetségesnek tartod, és különben is, szex nélkül nem tudod elképzelni az életet. 17 éves fiatalembernek saccollak.


Mennyi realitása van a tippjeimnek?


:)

2011. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok hogy kreativ meglehet művészet annyira nem hoz lázba és gondoltam már rá hogy pap legyek
2011. okt. 3. 03:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem, valami kreatív munkád van. Kéne írnod vagy humorportált szerkesztened,vagy képregényt rajzolnod... vagy mit szeretsz alkotni?


Nem is voltak rosszak a tippjeim...


Amúgy mivel foglalkozol?

2011. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
élelmiszerraktárban végzek monoton rabszolga munkát lehet h tul sok időm van elmélkedni
2011. okt. 3. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan keress valami kreatívat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mit keresel ott??? Nem hiszem el, aki röhögve ébred egy ilyen művészi álomból, az nagy dolgokra hivatott!


Te hogy látod ezt?

2011. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!