Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Darabjaira esett a fogam...

Darabjaira esett a fogam álmomban, majd kiköptem őket a kezembe, mit jelnthet ez az álom? A többi lent részletzve.

Figyelt kérdés

Álmomban suliba ültem előadáson (nem megszokott volt a tanár, sem a suli) Egyszer csak éreztem, hogy feszit a fogam, és darabjaira hullott (bal, felső hármas). Utána elmentem kiköpni, mert zavart a számban. Még a tanár mondta, hogy zsepibe köpje, mert az ez illedelmes (gondolom, prtotokoll etikett órán ülhettem) Mentem a tükörhöz és ott megnéztem a fogam, a szemfog volt (a darabjai közt láttam a gyökerét, ami kb 5 cmes volt xD), ls mellette volt egy lapátfog, ami nekem egyébként hiányzik (az első két lapátfog melletti fogak, mindkét oldalról hiányoznak), és azt gondoltam, hogy úgy is fogorvoshoz akartam menni, mot legalább soron kivül bevesz.

Amúgy mostanság tényleg feszit néha a fogam, de nem az, ezzel lehet összefüggésben?


2011. okt. 2. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fog

Álmoskönyv

Fogat enni: halál. Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.

1756-os szerint

Fogadat szádból kiszedni: siralom. Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés. Fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez. Fogaid, ha összenőnek: tévelygés, visszavonás. Rothadt fog, ha kihull: jó. Fejér fog, aranyos fog: jó. Fog viaszból: szörnyű halál. Fog fehérónból: kisebbség. Üveges fog: halál. Ezüst fog: gazdagság. Fogaid, ha másodszor nőnek: jó. Fogaidat tisztítani: nagy ártalom. Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála. Fogaid nyelveddel kitolva: dolgaidnak jó vége.

2011. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy előző életedben egy őrült fogorvos voltál.
2011. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit. Már rengetegszer álmodtam ezt és még senkim sem halt meg -.-

"Amúgy mostanság tényleg feszit néha a fogam" valószínűleg éjjel is feszített, csak nem keltél fel rá, de álmodtál vele.

2011. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
azt jelenti, hogy valami miatt stresszelsz, és álmodban szorítod össze az állkapcsodat. Kérj a fogorvostól élszakai fogvédőt( nekem is ezt ajánlotta) mert hosszú távon ettől elveszítheted a fogaidat, mivel meglazulhat az ínyed!
2011. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A választ magadban fogod megtalálni. Ahogy előttem is írta már valaki, valami miatt stresszelsz. Nekem is volt már hasonló álmom (a fogaim darabokra hulltak a számban, először csak egy, utána az összes többi), s akkoriban eléggé aggódtam egy bizonyos dolog miatt. Miután azt megoldottam, nem álmodtam többet ilyet (kb. 5-6x álmodtam ezt, 1-2 héten belül)
2011. okt. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!