Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évekkel ezelőtti álom jelent...

Évekkel ezelőtti álom jelent meg máshogy. Már érdekel, hogy mi ez!?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt álmodtam egy helyszínnel és 2 ismerősömmel. Csak úgy nagyjából arról szólt, hogy anya, a 2 ismerősöm és én kocsival mentünk valahová egy földúton (itt van vagy 2 utcával lejjebb a helyszín de nem földút és nem úgy vannak az épületek) és koponyák, csontok voltak az úton és egy pár haldokló, sebesült ember. Többször is ugyanezzel a hellyel álmodtam. Tegnap megint előjött ez a hely csak most olyan volt az egyik épület, hogy rács volt ott és egy férfi mintha NEKEM szólt volna és nagyon könyörgött. A többi részre meg nem emlékszem. Ez mit jelent? Kezdek kicsit félni.
2011. szept. 28. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Előző életbeli emlék lehet.
2011. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
semmit, álom azt pedig a tudatalatti szüli ami meg rejtély
2011. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok katasztrófa filmet nézel,vagy felkészülsz egy borzalmas eseményre.
2011. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A jövőddel kapcsolatban semmit. A múltaddal és a jeleneddel kapcsolatban jelenthet valamit, de az sem biztos.


Rengetegszer álmodom azt, hogy ölök, vagy hogy engem ölnek meg.

Volt, hogy rengeteg emberi belsőséggel álmodtam, vagy azzal, hogy elvágom valakinek a torkát, a hátába állítom a kést, stb...

(Egyébként sohasem álmodtam azt, hogy én voltam a támadó fél. Mindig önvédelem volt.)

Volt olyan is, hogy nem akartam visszaaludni se, pedig az nálam ritkaság.

Meg olyant is rengetegszer álmodtam, hogy több nővel szeretkezek.


Ezekben semmi különös nincs. Átéltél valami élményt, és azt próbálja a tudatalattid feldolgozni. Kreál belőle különböző szituációkat, és ezek átélésével megismerheted magadat.


Ez lehet akár egy film, egy érzés, egy kósza gondolat, egy játékélmény, bármi. Nem is biztos, hogy hasonlít az álmodra.


Azt tudom javasolni, hogy próbálj meg visszaemlékezni az álombeli érzelmeidre! Figyeld magad a valóságban, hogy mikor érzel hasonlóan. Menj el arra a helyre, és figyeld a reakcióidat! Ez segíthet kideríteni, hogy mi fogott meg ennyire.

Jó eséllyel köze nem lesz a helyhez, de segíthet felélénkíteni az érzelmeidet, azok pedig előhívhatják az őket kiváltó emlékeket.


Jó eséllyel valami teljesen lényegtelen dolog.


Az is lehet, hogy kisebb korodban láttál egy madárcsontvázat az úton, miközben édesanyáddal mentél valahová.

Az álmok nagyon kusza ösvényt alkotnak. Nem biztos, hogy érdemes rajtuk végigmenni.

2011. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit tudsz arról a helyről??? Volt ott valami különleges, mondjuk a háború alatt? Vagy a náci vagy kommunista diktatúra alatt kínoztak vagy fogva tartottak ott embereket?
2011. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok. Egyáltalán nem úgy vannak az épületek ahogy álmomban volt. Sőt ott házak vannak csak. Nagyon nem hasonlított, de tudom, hogy itt volt.
2011. nov. 14. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bizonyos hely, a múltban így nézhetett ki,történhetett ott valami rossz dolog.Lehet, hogy emiatt az ott elhunytak lelke nyugtalan és valaki így küld üzenetet neked.Tehát egy segítséget kérő szellem is lehet akár az álomban látott halott férfi.
2011. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!