Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy az udvarunkban ( az udvarunk volt, de mégis ismeretlen helyen) volt egy csomó ember, én is ott álltam kinnt. Hirtelen mindenki felnézett és egy repülőt láttunk, ami először még csak emelkedett, majd kigyulladt a szárnya és felénk zuhant. Miután lezuhant mindenki meghalt, én is. Aztán újrakezdődött ugyan az a nap, csak más repülővel. Mindig zuhant felénk, és rettegtünk hogy meghalunk. A szerencsétlenség után minden lángokban állt.
2011. szept. 18. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mellőzzétek már ezeket a "mit jelent az álmom" kérdéseket, semmit nem jelent. Lefekvés előtt ideges voltál, sokat ettél, ilyesmi filmet néztél vagy könyvet olvastál, stb. Összekuszálódtak a gondolataid, ez jött ki belőle, kész.

Volt már hasonló repülős álom ebben a topikban, válaszoltam rá, ide is leírom: évekkel ezelőtt többször álmodtam én is közelemben lezuhanó repülőgépekről, tényleg brutális álmok voltak, de az égvilágon semmi jelentőséget nem tulajdonítottam nekik, nem érdekeltek, mint más furcsa álmaim sem. Ezek csak álmok, semmi több.

2011. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
Semmit. Az álmoknak nem funkciójuk a jelentés.
2011. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De az álmoknak van jelentéstartalmuk más kérdés, hogy ezoterikus módszerekkel aligha fogod megfejteni őket. Ehhez pszichológia kell.


Jung-nak vannak könyvei az álom analízisről és a jelekről de szerintem inkább próbálj megtanulni tudatos álmodni, az a legjobb módszer az álmok jelentéstartalmának megfejtésére.


www.tudatos-alom.hu itt tudsz utána nézni a tudatos álmodásnak.

2011. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!