Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés
Állandóan olyasmit álmodok hogy kapaszkodok 1 szakadékba és állandóan visszafele kezdek pattogni meg hogy megyek az úton és állandóan dőlök jobbra meg balra, pedig nem is akarok meg még ilyesmi:S köszi
2011. aug. 29. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
alkesz vagy
2011. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

szerintem semmit nem jelent :D

vagy csak részeg vagy álmodba xD

én meg olyanokat szoktam álmodni,hogy fekszek egy ágyon és bár nem akarom,valamiért elkezd magától dőlni az ágy és mindig legurulok róla :'D

na?? :D

13l

2011. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Az álmokat mindig a tudatalattid generálja. Jelenthet bizonytalanságot, félelmet meg ilyeneket :)
2011. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Benko ***** válasza:
Semmit, mint az álmok általában.
2011. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Szakadékról álmodni annyit jelent, hogy az álmodó önmagát ürsenek látja. A kép mögött valamiféle kockázatos vállakozás rejtőzik, amelybe az álmodó személy anélkül fogott bele, hogy tudta volna mi sül ki belőle a végén. A szakadék még arra is utal, hogy az álmodó össze tudja egyeztetni az olyan ellentétpárokat, mint pl. jó és rossz...Spirituális síkon az alvilág, valamint az alantas dolgok az álomban szakadékként jelennek meg. Egy út az álomban pedig azt az irányt szimbolizálja, amelyet az életben az álmodó önmagának kiválasztott. Jelen esetben arra enged következtetni, hogy egyfajta kapcsolatban (szülő, barát, társ) hol "jobbra" hol pedig "balra" tart, azaz nem áll ki a saját álláspontja mellett.
2011. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!