Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Kb 1,5-2 éve volt egy álmom. Az volt, hogy a szüleim szobájában voltunk a családommal, és odakinn vihar volt. Fel volt kapcsolva az egyik kinti lámpánk, ami a fél udvart bevilágítja. A lámpa színe vörös volt, a valóságban nem az. Az álmomban az udvarunk végén volt egy tó. A tó körül mindenféle nagy növények voltak nád, stb. Aztán én és a családom megálltunk az ablaknál, ami arra az udvarra néz. És ahogy néztünk kifelé, a nádasból egyszer csak kilépett egy alak. Fekete esőkabát volt rajta, a fején pedig a kabátnak a csuklyája volt, és egy kaszát tartott a kezében, majd elindult egyenesen a ház felé. Én kiszaladtam a konyhába egy késért, meg a telefonomért, hogy hívom a rendőrséget, de a vihar miatt nem volt térerő. A kaszás pedig egyre közeledett, majd amikor az ablakhoz ért, felnézett, és a lámpa vörösen világított az arcára, közben villámlott egyet, és rájöttem, hogy a nagynéném férje az. Aztán felkeltem. Hülye álom volt, nem beszéltem erről senkinek. Aztán ma felhozódtak itthon a hülye álmaink, és anya elkezdte mondani, hogy mit álmodott egyszer régen...és ezt az álmot kezdte el mondani. Elmondta félig, én meg mondtam neki, hogy én is ezt álmodtam régen, és befejeztem azzal ami az én álmomban volt. És kiderült, hogy teljesen egyforma álmunk volt. A hely, a lámpa, az eső, a nagybátyám...minden ugyanaz. Miért lehetett ez? Miért álmodtuk ugyanazt?
2011. aug. 26. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
elléggé érdekes... nemtudom :)
2011. aug. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem valami a nagynénéd férjének a halálával kapcsolatos mert ugyebár kaszás --> halál stb... a többi formaiság,ez az én vélemyényem erről.amúgy meg az egybeesés nem véletlen,de az okát nem tudom.
2011. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!