Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki érti ezt segítene nekem? (:

Nckf,hskfhuelaksfd kérdése:

Aki érti ezt segítene nekem? (:

Figyelt kérdés
Van két ember akivel nagyon gyakran álmodom. Leginkább a másodikkal szoktam, de nagyon sokszor ez a két ember összekeveredik és azt álmodom, hogy a második emberhez beszélek, az ő környezetében vagyok, de mégis ugyanúgy néz ki és ugyanúgy viselkedik mint az első. Lehet, kicsit értelmetlenül írtam le, de aki érti és meg tudja nekem mondani, hogy miért lehet ez, annak köszönöm a segítségét (:
2011. aug. 25. 11:38
 1/5 Démiennek szolics ***** válasza:
Az a két ember esetleg barátod, vagy rokonod?
2011. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát az egyikbe régen voltam szerelmes, a másikba pedig most
2011. aug. 25. 11:43
 3/5 Démiennek szolics ***** válasza:
Szerintem erősen kötődsz mindkettőjükhöz, de nem hinném hogy bármi egyéb oka vagy jelentése lenne ezeknek az álmoknak :)
2011. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudsz még választani közöttük, mindkettő fontos a számodra.
2011. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is az van hogy nem tudod eldönteni, hogy melyiket válaszd mert mindkettőt szereted még...
2011. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!