Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam, hogy 3 ember elrabol (egy férfi, egy nő és egy gyerek - nem az ő gyerekük). Mikor el akartak vinni valahova, autóval, megállította őket az erdőben egy idősebb házaspár mert kifogyott az üzenanyag a kocsijukból. Az idősebb férfi odajött hozzám és én halkan mondtam neki hogy segítsen, és mikor megpróbált akkor lelőtték őt is és a feleségét is. Aztán továbbmentünk, nekem pedig sikerült kiszednem a pisztolyt a férfi kezéből és megöltem (fejbelőttem). Mikor felébredtem nagyon rosszul éreztem magam, rossz kedvem volt egész délelőtt. Ezen agyalok egész nap, mindig megjelennek előttem az álmomból a képek. Jelenthet ez valamit is? Értelmes válaszokat, köszönöm!
2011. aug. 18. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem ..

nekem is volt hasonló álmom ... vagyis hát én egyszer azt álmodtam hogy egyedül voltam itthon és betört a lakásba egy középkorú nő meg egy 18-20 éves srác és el akartak kapni ... és már nem emlékszem mi volt csak el akartak rabolni és valahonnan szereztem egy baseball ütőt és leütöttem őket o.O

bár nem nagyon történt ilyesmi szóval nem hiszem hogy megálmodtam volna a jövőt xd

2011. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem arról beszélek hogy "megálmodom a jövőt", hanem inkább hogy lehet-e valami olyan jelentése, hogy 3 ember "csapdába csal" és onnan nem tudok szabadulni, vagy ha igen akkor nagyon rosszat kell elkövetnem (nem gyilkosságról beszélek!). Lehet ezeknek valamiféle szimbolikus jelentése? Most jut eszembe, az álmom úgy kezdődött hogy egy jelmezes szülinapon vagyok ahol hercegnőnek öltöztem...tudom hogy hülyeség, de ez esetleg mond valakinek valamit? :)
2011. aug. 18. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
talán tudat alatt transzvesztita vagy?
2011. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már miért lennék? Az ilyen jellegű válaszoktól kíméljetek, bár ezt a kérdésben is leírtam, szóval akkor te tudat alatt nem tudsz olvasni (ez kb olyan hülyén hangzik mint a te kérdésed). És honnan veszed hogy a kérdést nem lány írta? Mert képzeld el hogy igen.
2011. aug. 19. 01:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!