Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet ez...

Szerintetek mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Valamiért azt kellett hazudnom, hogy terhes vagyok, és csak két tanár meg a legjobb barátnőm tudott arról, hogy terhes vagyok, ami tehát csak hazugság volt és anyukám tudott róla h mi az igazság ami fura mert, anya az ilyen hazugságok ellen van és 15 éves vagyok és az álomban is annyi voltam és ez se szimpi neki mint minden normális embernek, h ilyenkor terhesnek lenni!Na szóval akik tudtak erről sokkal kedvesebbek voltak meg a tanárok is, ha valamit csináltam akk mondták h ezt nem szabad a baba miatt az egész osztály előtt és ha vmit egy tárggyal csináltam akk pl:kivették a kezemből meg a legjobb barátnőm simogatta a pocim és mondta h milyen jó meg beszélt a babahoz. Pedig tényleg lapos volt a hasam.Na és én meg izgultam, hogy mások ne tudjanak erről az egész ügyről.
2011. aug. 16. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokat rugózott az agyad rajta, ilyenkor ez előfordul.


A gyenge és bénácska emberek hiszik, hogy az álmok a jövőt jelentik. Pedig csak a közelmúlt eseményeit/gondolatait éli meg újra az agyad.


Ha sokat gondolsz valamire, álmodni fogsz vele. Ha valamitől titkon tartasz, álmodni fogsz vele. Semmi mágia.

2011. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!