Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Menekülés? Jelent valamit ez?

Menekülés? Jelent valamit ez?

Figyelt kérdés

Szinte minden éjjel azt álmodom, hogy menekülök.Egyszer azt álmodtam, tudom kicsit furának hangzik, láttam két lovat.Egy barnát és egy fehéret.Elmentem mellettük.Utána csak azt veszem észre, hogy én vagyok a fehér ló.Jön két ember.Az egyik dagadt, a másik sovány.Üldözni kezdtek én(a fehér ló)futottam előttük és minden lehetséges helyen le akartam őket rázni de nem sikerült.Másnap ugyan ott a másik barna ló voltam és ugyan ez volt az álom(jött a két ember).

Pár nappal ezelőtt azt álmodtam hogy egy háborús városban voltam és futottam az emberek elől, mert féltem hogy valamelyik lelő.Nem bíztam meg senkiben.

És sokat álmodom azt is, hogy futnék valaki elől(nem mindig látom)de nem tudok, mert a lábam nem mozdult és tolni sem tudtam magamat.


2011. aug. 15. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
En is menekülésrõl àlmodtam az éjjel. A fiam vezetett egy katonai teherautót és sziklàkon mentünk keresztül, és elkaptak bennünket 3 fegyveres. En menekülni akarok a hàzassàgomból, talàn azért àlmodtam ezt.
2011. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is rengetegszer menekülök, ugyan nem hiszek az álomfejtésben nagyon, de a puszta kíváncsiság kedvéért lehet feltenném itt a kérdést, kösz, hogy megtetted helyettem :D

Mondjuk én sosem álmodom kétszer ugyanazt, és rendszeresen futok egy másik ember elől, miközben a környezet nem vesz tudomást rólunk. Aztán minden félelmem ellenére tudok úgy elvegyülni a tömegben, mintha mise történne. Szóval én is várom a válaszokat.


Az ilyen álmos cuccokban meg max úgy hiszek, hogy a tudatalatti vágyak akkor törnek elő, esetleg egy tudatos dolog folytatása. Valahogy úgy, mint az első válaszoló.

2011. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az álombeli menekülés azért van, mert a valóságban is "menekülünk" vmi elől. Elsősorban önmagunk és a megoldásra váró problémáink elől.
2011. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én is már álmodtam ilyet...

a 2. világháborúban vtam, és hitler üldözött egy géppuskával...

2011. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hitler???

Lehet, hogy sok történelmet olvasol.:):):)

2011. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) :) :)

köszi a válaszokat!!!

2011. aug. 17. 10:33
 7/7 anonim válasza:

mesekönyvet kellene elalvás előtt olvasni, nem szurkálni magadat drogokkal...

35/N (a szomszédod)

2011. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!