Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon miért álmodom mindig...

Vajon miért álmodom mindig ezt vagy erről?

Figyelt kérdés

Az álmom összességében mindig arról szól, hogy a mostani barátom, megkéri a kezemet, de álomba sose mondja ki, csak utal rá, hogy ( kérsz csokit/ avagy elmegyünk sétálni ) tudom, elég fura, de az álomból mindig azt érzem, hogy gyűrű van a dologba, ami lehetetlenség, még rövid ideje vagyunk együtt... egy álomrészlet vége: ....jön be, mögötte 2 kisgyerek ( bár az álomban nem szólítanak anyának, tudom, hogy a mijeink ), s odajön hozzám a párom és egy bonbonos dobozt nyújt felém és kínál, majd pironkodva mondja, eddig azért nem tette, mert nem tudta szeretem - e a bonbont....

Segítség!!!!!!!! szeretem nagyon a páromat és tudja is, s az érzés kölcsönös.... nem fogja még megkérni a kezem és én se szeretném ( még! ), de ezek az álmok megőrjítenek.


2011. aug. 13. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem,ha ébren:) egyet értetek akkor nincs baj, hagyd az álmokat, ne gondolj olyan sokat rájuk és végképp ne töprengj rajtuk..:) akkor vagy elmúlnak vagy egyszerűen nem fognak izgatni és tudsz élni a jelennek:D.
2011. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán mert nagyon is szeretnéd...
2011. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!