Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeresen álmodom azt,...

Rendszeresen álmodom azt, hogy van egy barátom, akivel nagyon szeretjük egymást. Mikor átölel, az nagyon jó érzés, érzem, hogy mennyire szeret és akkor annyira boldog vagyok, mert én is nagyon szeretem. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Ma meg is csókolt többször,folyton együtt vagyunk, fogja a kezem, nagyon jó, mikor rájövök mit álmodtam azt kívánom, bárcsak ott maradtam volna. Egyébként a fiú mindig másmilyen, vagyis nem tudom milyen, nem lényeges, csak az az érzés mikor átöleljük egymást, kimondhatatlanul jó. :)

16/L


2011. febr. 27. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre vágysz, azért álmodod ezt.
2011. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Remese98 válasza:
igen igaza van az előző válaszolónak!!!Erre vágysz.nekem is van ilyen nyugi :)
2011. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet.

Valamelyik nap még jobb volt. Most nem csak megölelt hanem mindenhova együtt mentünk kézen fogva, egymáshoz tartoztunk. Még arra is egész jól emlékszem hogy hogyan nézett ki :)

2011. márc. 23. 16:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma pedig az egyik osztálytársam volt :) bár ő nem ölelt annyira szeretetteljesen mint az eddigiek, de vele is nagyon jó volt.

Egyébként nem szoktam vele beszélni, de jó fej srácnak tűnik, szívesen megismerném.

2011. ápr. 2. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!