Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szomorú történet, mit jelenthe...

Szomorú történet, mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Van egy személy, aki nagyon fontos nekem. Ámde.. perpill egy kórházban fekszik kómában amfetamin túladagolás miatt. Eddig gondolom érthető... Mindenki lemondott már róla, én nem tudok. Szeretem. :(

Az álmom a következő: Bementem hozzá a kórházba, belépek a szobájába és.. a szoba üres, ki van takarítva, egy lélek sincs bent. Az ágya megvetve (tiszta fehér lepedő, stb) és ennyi, felébredtem.

Utána néztem, a kórházi ágy félelmet jelent. Eddig én is rájöttem, hogy félek. De hátha valaki tudna konrétabb dolgot is mondani, esetleg jelenthet-e más egyebet? A válaszokat előre is köszönöm.


2011. aug. 11. 14:19
 1/9 Kapitány_úr ***** válasza:
Mit éreztél álmodban, mikor megláttad az üres kórházi ágyat? Félelmet, vagy valamiféle örömérzetet?
2011. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kapitány_úr ***** válasza:
áh, nem is örömérzet... inkább valamiféle kellemes biztonságérzésre gondolok.
2011. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, nem félelmet.. inkább kétségbeesést. Hirtelen nem tudtam, mi történt.
2011. aug. 11. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem ez úgyjön le hogy bemész hozzá de mer nincs ott...sajnos. Remélem nem ígylesz.
2011. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, amint felébredtem, nekem is ez jutott eszembe. Ezért is kezdtem el keresgélni, mit jelenthet.
2011. aug. 11. 16:41
 6/9 Kapitány_úr ***** válasza:

Szerintem kétfélét jelenthet:

1) Jelentheti - a már általad is leírt - félelmet az elvesztésétől, stb.

Vagy,

2) Jelentheti, hogy már több mint biztos, nem fog felépülni, és ezzel te valahol tisztában vagy, csak nem tudod/nem akarod elfogadni - de a tudatalattid jelzi, hogy el kellene.


Nekem ez jött le mindebből :S

Mindenesetre kívánom a legjobbakat neked, nektek!

2011. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kapitány_úr ***** válasza:

Annyit talán még hozzáfűznék - ha szabad -, hogy ha kizárólag szentimentális okaid vannak azt hinni, hogy van még remény, akkor szerintem célszerűbb elfogadni, "elengedni".

Ha viszont logikus érveid is alátámasztják a reményt, akkor - ha még nem tetted - mindenképp kérdezz meg más orvosokat is, hátha valaki tenni tud még valamit.

2011. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb kórházi ágy, ha üres, előtte meg volt valaki, az a legtöbb esetben azt jelenti, hogy nincs már köztünk. Lehet, hogy próbál üzenni valamit.
2011. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem azt jelenti h reménykedsz benne h felépül.az üres ágy azt jelenti h haza ment és kész.gondolj arra h biztosan felépül és legyél mellette.ezt az orvosok sem tudják megmagyarázni de a komás betegeknek sokszor csak az ismerősök szeretete segít h felébredjenek.
2011. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!