Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Álmomban 2 volt belőlem, (mármint nem ikertestvér, vagy ehhez hasonló, hanem az is konkrétan én voltam) és egy nagyon szép hálószobában ültem az ágyon, közben egy pasival csókolóztam. Hirtelen bejött a szobába "másik énem", a pasi meg egyszerűen eltűnt. A "másik énem" is el akart menni, én utána szaladtam mielőtt az ajtóhoz ért, magamhoz szorítottam, és olyan jó érzés volt, de ő eltolt magától és kirohant az ajtón, én meg az ágyra dőltem és el kezdtem sírni. Nem tudom, hogy miért, de borzalmas érzés volt. Csak értelmes válaszokat, ha kérhetem.
2011. aug. 10. 16:28
 1/1 anonim válasza:

Vannak álomfejtő oldalak ahol többet is tudnak segíteni!

De szerintem lehetséges hogy régen foglalkoztál magaddal és a lelki békéddel ezért a szervezeted jelzett! Persze én ezt nem tudhatom! De az álmaink a tudatalattink vágyait mutatják be ! A meg nem teljesülő dolgokat amiket nagyon szeretnénk de valami akadályozza! Az elméd jelez neked!

2011. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!