Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodtam...

Mit jelent az, ha azt álmodtam az elmúlt éjjel, hogy kiesett egy fogam?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel ez a kérdés nagyon, mert már nem elősször álmodom ezt, sőtt elég sűrűn...
2011. aug. 10. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
FOG - Nehezen elszenvedett vereség. Kieső fog: fájdalmas veszteség. Ha más szájából fogak hullanak a kezedbe: nem tudsz viszonozni olyan érzelmeket, amelyeknek az előnyeit igencsak élvezed.
2011. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El fogsz veszíteni valamit vagy valakit, aki vagy ami fontos a számodra. - szerintem.
2011. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan jól megráznám azokat, akik még mindig azzal a hülyeséggel ijesztgetnek másokat, hogy a kieső fog halált jelent.

Persze, bármivel össze lehet kapcsolni, mert gyakori álom. Energiahiányra, önbizalomhiányra, veszteségtől való félelemre, aggódásra utal, vagy az attól való félelmünkre, hogy valamiben nem felelünk meg, nem tudjuk magunkat kifejezni, vagy érvényesíteni az akaratunkat.

2011. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:-) tehát semmi jót nem jelent.... :\:)
2011. aug. 11. 01:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Legfeljebb annyi jót, hogy túl leszel rajta. ;)


Megnyugtatásképpen nagyon régen volt egy rémálmom, amiben az összes fogam szilánkokra törve hullott ki a számból, de semmi veszteség nem ért, amire ma emlékeznék - ha volt is, nem lehetett olyan súlyos. Csak az álom emléke maradt meg.

2011. aug. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!