Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy azt...

Mit jelent az, hogy azt álmodtam, hogy kiesett a fogam?

Figyelt kérdés
És utána fogtam,és visszaillesztettem...szörnyű volt..
2011. márc. 4. 14:06
 1/9 anonim válasza:
Baleset, de rendbejössz
2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azt, hogy pofánverés lesz...
2011. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
anyukám bátyja akkor halt meg amikor ilyet álmodott!:( (anyukám álmodta)
2011. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi különöset. Energiahiány, önbizalomhiány, félelem valamitől, ilyesmik.

Nekem kiskorom óta visszatérő álmom, úgyhogy nyugodt szívvel mondhatom, hogy nem jelent sem halált, sem balesetet, az csak babona. Persze elképzelhető, hogy véletlenül pont akkor álmodik ilyet az ember, mikor hasonló dolog történik, de sok mást is álmodik olyankor, csak ezt jegyzi meg, pont a babona miatt.

2011. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom a fog halált jelent
2011. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

17:55

Akkor te sem jól tudod. Ha ez így lenne, akkor már az egész környezetem csúnya halált halt volna, mivel óvodás korom óta hetente-kéthetente legalább egyszer álmodok ilyet. :)

Szóval nem kell megijedni az ilyen álmoktól. Ezekkel a jelentésekkel csak mi ruházzuk fel őket.

2011. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az egyik barátnőm amikor ilyet álmodik mindig vmi halállal kapcsolatos dolog történik a környezetével...nagyon ritkán álmodik ilyet de ha igen akkor biztos h vmi rossz fog történni vele...dee ez még nem jelenti azt h veled is történni fog vmi...sőőőt ne gondolj semmmi rosszra mert igy csak magadhoz vonzod
2011. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"fog

- Nehezen elszenvedett vereség. Kieső fog: fájdalmas veszteség. Ha más szájából fogak hullanak a kezedbe: nem tudsz viszonozni olyan érzelmeket, amelyeknek az előnyeit igencsak élvezed."

Ennyit arról, hogy halált jelent.

2011. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pedig halált jelent.Velem most történtt meg,hogy szt álmodtam kiesett a szemfogam a felső,rá egy hétre meghalt az aposom,most temetjük el.Utánna jártam ennek az álomnak,ha felső fogsorból esik ki a fog akkor közeli rokon ha alsó távoli rokon.Sajnos nálunk beigazolódott az álom,nem számitottunk rá még fiatal volt.Isten nyugtassa meg én meg soha ne álmodjak ilyet.
2014. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!