Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel azt álmodtam, h elszöktem otthonról de mindig az utcánkban maradtam. A ház előtt voltam, néztem a házat, levolt engedve a redőny. Amikor felhúzták elakartam szaladni de kb olyan volt mintha a holdon járnék. Aztán esett az eső és visszamentem a házhoz, kint voltak vmi idegenek, nem tudtam kik ők de tudtam h a családom. Észre sem vettek pedig ott voltam előttük. Aztán nagyon sok térkép jelent meg, ilyen google útkereső is meg minden. Nagyon különös volt. Van vmi fontos jelentése bármelyik résznek is?

Csak normális, nem viccelődő, nem bunkó válaszokat kérek, mert attól h egyesek leszarják és csak nagyfaszként írnak vmi baromságot az nem segít rajtam, akit érdekel a dolog.

Köszönöm


2011. aug. 6. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, a te álmod. Magadnak kell megfejteni. Egyébként meg rohadt sokszor semmi jelentése nincsen, nem mindig üzen a tudat alatti, szelektál az agy éjszaka ennyi!
2011. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent!
2011. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
google útkereső :D:DD
2011. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy neked kell egy gps. szüleidtől kérj azt valamilyen alkalomra :)
2011. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
google útkereső XDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hahaha tényleg kuuuurva vicces -.-"
2011. aug. 6. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!