Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
1.Ez egy visszatérő.Sokszor álmodom azt hogy kergetnek egy nagy szakadék mellett(nem látni hogy kik csak magamat látom) és a végén leesek.és amikor földetérek arra riadok fel hogy leestem az ágyra.Alvajáró voltam/vagyok és anyumék mondták hogy ők már látták egyszer mit csinálok ilyenkor.Állítólag felállok az ágy legvégéhez és amikor földetérek arccal beledőlök a párnámba.Erre szoktam felriadni
2011. aug. 3. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez naon durva...én is voltam alvajáró ,de én csak anyámék közé fúrtam be magam kiskoromban.Hogy mit jelenthet azt nem tudom pontosan ,de lehet ,hogy köe van ahhoz ,hogy történni fog veled valami ,vagy ,hogy "nem vagy nyugott v.miért a lelked mélyén"...nincs más tippem.:)...Remélem elég puha a párnád!!!!
2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!