Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet?

Ekusasome kérdése:

Vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
többször is álmodtam már hogy a szobámban vagyok és aszthiszem a játék szekrényem(úgy néz ki hogy egy másik szekrényhez kapcsolódik,nincs ajtaja, keskeny de mély) leg aljából kipakolok és a végében találok egy fehér négyzet alakú ajtót,kinyitom és bemegyek,nagyon valóságszerű volt,egy hosszú folyosó volt elöttem és mindenfele szobák amiknek nincsenek ajtajai,bementem az eggyikbe és asztalok voltak amiken üveg tálcák és rajtuk sütemények voltak,többre nem emléxem ,mit jelenthet?
2011. aug. 1. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:

és még annyi hogy a falak és az asztalok is fehérek voltak,alig voltak a szobában bútorok de aszthiszem azok is fehérek voltak


nagyon kíváncsi vagyok mért álmodtam ezt,és amikor megint eztálmodom akkor ösztönösen keresem a fehér ajtót a szekrényem legalsó fiókjában...


13/L

2011. aug. 1. 17:10
 2/3 A kérdező kommentje:

meg elég érdekes hogy nem rég néztem meg a coreline és a titkos ajtót,és annyira megijedtem:S

de még sokkal kissebb voltam amikor ezt álmodtam,szóval akkor még nem volt meg ez a mesefilm...

2011. aug. 1. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Klausztrofóbiás vagy, és ez egy rémálom volt.
2011. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!