Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a 2 álom?

Mit jelenthet ez a 2 álom?

Figyelt kérdés

ami fontos lehet az álomfejtés szempontjából:2 éve meghalt a dédimamán akit nagyon-nagyon-nagyon szerettem. Miután meghalt a dédim nem emlékeztem rá,hogy mikor öleltem meg utoljára és ez nagyon fájt nekem. Bántam,hogy amikor halála előtt utoljára voltam benn nála a kórházban nem öleltem meg.

1.álom:ezt még régebben álmodtam

A dédim még élt benne. Jobban lett a kórházban és ezért haza lett hozva a lányához. (nem lehetett volna egyedül hagyni a saját házában és ezért a lányához) Annyira emlékszem,hogy az álmomnak azzal lett vége,hogy jó szorosan megöleltem a dédit,aki ott tök jól volt.


2.Ezt most álmodtam az éjjel. Annyi maradt meg belőle,hogy 2012 volt,az apokalipszis éve és a tudósok tudták,hogy be fog csapódni egy aszteroida,de nem tudták pontosan,hogy hova. De azt saccolták,hogy a mi lakóhelyünkre vagy csak mi gondoltuk úgy,nem tudom. Elmentem a faházba (az a lakhelyünkön egy nagyon jó kocsma) jégkrémet venni, de nem volt. Erre elmentem a McDonalds-ba és ott vettem jégkrémet meg valami krumplis nem tudom mit anyukámnak. A kiszolgáló ajánlotta az ásványvizet,ami le volt árazva,de én nem kértem. Egy másik kiszolgáló beszélt vkivel telefonon és mondta neki,hogy már majdnem mindent el tudtak adni. (egyik helyen sem árulnak olyan jégkrémet,amit vettem)

MOST JÖN A LÉNYEG,ami egy kissé zavaros:valahogy visszakerült hozzánk a dédim és nagyon vele akartam maradni. Nagyon ragaszkodtam hozzá. Volt valami örvény,amibe belecsúsztunk és én a dédi nyakában voltam. Meg volt valami olyasmi,hogy ha meghalunk vele akartam lenni,mert hogy előzőleg nem voltam vele. Apukám mondta,hogy mellé fogunk temetni,de anyukám mondta,hogy én mennyországra gondolok.

Logikusnak tűnne,hogy arra gondoltam,hogy miért nem haltam meg vele,de nekem sosem támadt ilyen gondolatom.

Az volt még a fura,hogy senki sem aggódott és senki nem volt szomorú amiatt,hogy meg fogunk halni.

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Előre is köszi a válaszokat és bocs,ha hosszúra sikeredett.


2011. júl. 29. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Részvétem, sajnálom:(

Csak annyit jelent, hogy szereted a dédit.

2011. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 29. 16:37
 3/7 anonim válasza:
nagyon megfogott az a amit álmodtál.. és én hiszek az álmokban.. írtam hogy nagyon megbántad hogy nem öleltet meg őt.. és álmodban ezt megtetted.. én biztos vagyok ebben is hiszek abban hogy a dédid nem haragudott érte rád.. és ezért ment el hozzád hogy könnyítsen a lelkiismereteden.. mert érezte h olyan dolog miatt gyötröd magad ami miatt ő egyáltalán nem neheztel rád.. és szeretett volna megnyugtatni... hidd el az az álom béli ölelés egy igazi ölelés volt a dédiddel. :) a másik álmod már kissé zavarosabb ahogy leírtad... de még biztos mindig sokat gondolsz rá és szeretnéd ha veled lehetne.. de majd a mennyországba újra láthatod.. és álmodban ahányszor akarod... ő mindig figyel rád és vigyáz rád. :) én hiszem hogy ők velünk vannak.. nekem is voltak már hasonló álmaim.. sőtt ennél több minden is.. .. őszinte részvétem.. :(
2011. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 30. 18:35
 5/7 anonim válasza:

Először is őszinte részvétem.. :/

Ezek az álmok azért vannak, mert lelkiismeret furdalásod van, hogy nem tudod mikor ölelted meg.

2011. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Szerintem tudat alatt meg bocsátottál magadnak azzal, hogy álmodban meg ölelted. Nappal lehet, hogy lelkiismeret furdalásod van, de tudat alatt tudod, hogy szereted nagyon...

Az álmokat más nem tudja meg fejteni, csak Te hiszen rengeteg mindentől függnek.

2011. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. aug. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!