Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Segítsetek barátnőm szinte minden éjjel azt álmodja hogy az anyukája meghalt de mindig más sztorival. Barátnőm 14 éves az apja elhagyta őket már régen nagyon szereti az anyját és fél. Aggódom érte segítsetek! Legyetek szívesek normális válaszokat. Köszönöm! 17/F
2011. júl. 29. 10:56
 1/5 anonim válasza:
Fél, hogy az apja után az anyját is elveszíti...
2011. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, de mi válthatta ezt ki?? eddig évekig semmi ilyen nem volt vele csk most elmúlt pár napba...mit lehetne ez ellen tenni?? vmivel el lehetne "űzni" ezeket az álmokat?
2011. júl. 29. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
a barátnőd még gyerek. fogadd el, h fel kell nőnie. ahogy öregszik, ezek az álmok elmúlnak. te se lehetsz nagy bájgúnár ha a korosztályodban nem tudtál magadnak barátnőt szerezni
2011. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudatosságra kell törekedni az álmaiban. Minden nap mondja el magában párszor, h: tudom irányítani az álmaimat. Ez segíthet. Mondjuk én ilyet sosem csináltam, de valahogy néha mégis irányítom az álmaimat.
2011. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11.19kor levő hozzászólónak üzenem hogy a visszavehet az arcából nyugodtan...16-17 éves barátnőm is volt de harcművészeti edzésre járunk mindketten ugyanoda és egymásba szerettünk ennyi...a korához képest pedig nagyon is érett...direkt megkértem hogy normális hozzászólásokat aki csk fikázni tud annak nem kell írni mer csk magát minősíti...utolsónak köszi ;) egy próbát megér
2011. júl. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!