Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az...

Mit jelenthetnek ezek az álmok? Lehet hogy csak a sok híradó ment az agyamra?

Figyelt kérdés

Először azt álmodtam hogy azt mondták hogy veszély fenyeget,és üldöznek,én pedig mindenkit,aki hozzám mert szólni,lelőttem.Aztán közeledett felém az egyik és hiába lőttem,mindig közeledett.Maga az álom olyan ijesztő volt,mikor felébredtem,azt se tudtam mit csináljak.Szörnyű volt!


Aztán másnap meg azt álmodtam hogy sétáltam az iskola felé,és odajött hozzám egy ember (férfi) hogy meg vagy, meg hogy az enyém leszel (lány vagyok),és én meg kiabálni akartam,de bevoltam rekedve,és szerencsére egy hajléktalan ott feküdt előttem egy padon,aki elintézte az embert,én meg szaladni akartam,de nem bírtam.Aztán szerencsére felébredtem.


Néha mikor rágondolok,beleborzongok,mert nem vagyok gyilkos.Szerintetek a sok híradó lehet az oka?


2011. júl. 27. 20:17
 1/9 anonim válasza:
drog hatása cicám
2011. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem drogozok!!
2011. júl. 27. 20:26
 3/9 anonim válasza:

:D értem.

hát szerintem küld el az ilyen durva álmaidat egy álomfejtőnek.. ő majd választ ad mindenre:D

2011. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 27. 20:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Már el is küldtem :) elsőnek pedig üzenem hogy általános iskolás vagyok :)
2011. júl. 27. 20:36
 6/9 anonim válasza:
:D első vagyok... :D vagyis voltam az előbb iss:DD
2011. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jah ok :DDD
2011. júl. 27. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg csak túl sokat ülsz a tévé előtt, vagy sem, de jelentésük ezeknek az álmoknak nem sok van. az első lövöldözésről szól, ami fakadhat a hírekben hallható iskolai lövöldözésekből, vagy a legutóbbi norvég ámokfutásból. a második pedig a tipikus pedo maci/cukros bácsi esete, ami minden nőnemű rémálma, de a te esetedben egy hajléktalan lovag elintézte, szal no para.
2011. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, Hát olyan lövöldözős filmet nem néztem de szerintem a sok híradó :D
2011. júl. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!