Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » MIT JELENT EZ A KISKORI ÁLMOM?

MIT JELENT EZ A KISKORI ÁLMOM?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban azt álmodtam, hogy futok-futok, mint egy őrült, mert félek valakitől. Egy erdőben játszódott ez az egész. Elbújtam egy bokor mögé, de lelőttek. És erre úgy megijedtem, hogy felébredtem, de szó szerint felugrottam, (pedig még a szemem is alig bírom kinyitni ha felébredek)...és a szívem villámgyorsan vert (mint a kalapács). Le voltam izzadva, mint ha futottam volna. Alig hittem el, hogy nem történt meg. Mai napig emlékszek rá pedig nagyon régen volt. kb. 10 éves koromban..


16L


2011. júl. 26. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
lehet valami állat voltál előző életedben, mondjuk őz, vaddisznó, nyúl. Aztán egy vadászat során lelőttek, s a lelked mivel megérdemelted egy magasabb szintű testbe került, és megszülettél embernek. Az akkorról hozott emlékeid így jönnek elő. De lehet hogy vmi más.
2011. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
semmit nem jelent:D mindnekinek volt már ilyen álma:D
2011. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az álmok semmit nem jelentenek. Divatos manapság ilyen hülye mesékkel etetni az embereket, még a TV-ben is vannak ilyen álszenteskedő kártyavetők, jóslással foglalkozó egyének, akik csak a pénzt szedik el a betelefonálóktól. Nem kell hinni az ilyen dolgoknak, felejtsd el, inkább foglalkozz mással. Hogy mgnyugtassalak, nekem is volt sokáig hasonló álmom, de túltettem magam rajta, mert értelmetlen rajta rágódni.
2011. júl. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont.
2011. júl. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

az első ütött xD


apapa62 válasza: Neked külön köszönöm.Mondjuk én csak az álmokon szoktam elgondolkozni, az ilyen TV-s kártyajóslásokban nem hiszek. Hát akkor ezentúl ebben sem...

2011. júl. 27. 09:42
 6/7 micsinai válasza:

Semmit sem tudhattok az agy-ról, az agy az egy bonyolult szerekezet aminek azt mondják, hogy csak a 10%-át használjuk

nos az álom az maradt a 70%-ban és azt senki sem tudja hogy mire képes. Ha most bele gondoltok az álomban olyan képeket is láthattok amit soha életetekben. Szerintem a maradék 70%-ot az agyban ugy lennénk képesek használni ha álom közben tudnánk gondolkodni nos nyilván ez hülyén hangzik, de ha erre képesek lennének az emberek bármit megtehetnének alvás közben és az k***va jó lenne :D én csak ezt szerettem volna hozzáfűzni

2011. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amennyire én tudom, az almok egyfajta emlékraktározási folyamat részei. Furcsa dolgokhoz köti az agy, rendszerezi a nap eseményeit, úgyhogy szerintem, elég beszűkült dolog azt feltételezni, hogy semmi jelentősége. Csak egyszerűbb, mert nagyon keveset tudunk róla. Érdemes lenne Fraud-ot vagy Yung-ot olvasnod a témában, ha mélyebben is érdekel.

Előző élet... hát ez érdekes. Szerintem csak egy akkori félelmed jelent meg az álmodba. Engem gyerekkoromban mindig a nappali szőnyege támadott meg álmomban. Óriási volt és rámtelepedett, teljesen betakart. Néha a félelmeink nem megmagyarázhatóak.

2011. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!