Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt és mit...

Miért álmodtam ezt és mit jelenthet?

Figyelt kérdés

egyszer azt álmodtam még kisebb koromban hogy reggel felkeltem és láttam hogy nincsenek ott a szüleim(mert a szüleimmel aludtam:P) és bementem a fürdőszobába,de ott se volt senki,ezért apa papucsát vettem fl ami kb 2x akkora volt mint a lábam és kimentem a kertbe hintázni.aztán ott hintázgattam meg minden és megláttam hogy egy búvárruhás ember leszalad a lépcsőn,mintha valami elől menekült,futott volna,de észre vett engem,megbámult,majd visszaszaladt a házba.

de eszembe jutott hogy bemegyek a kertbe,erre bementem,szétnéztem,de kiváncsi voltam,ki lehetett az a búvárruhás alak,azt hittem,biztos az apám volt az,ezért visszafordultam és kimentem a kertből,de valami morgást hallottam,erre megfordultam és láttam hogy ott egy ilyen 2 méteres fekete kutya,és a nyálla is csurgott ki a száján,és tök csúnyán nézett rám,látszott rajta hogy mingyárt rámugrik,erre láttam ahogy elrugaszkodik a földről és rámugrik-de itt felkeltettek a szüleim,mert sírtam álmomban ://

tudom hogy régen volt,lehettem vagy 5 éves,de azóta kiváncsi vagyok,vajon mit jelenthet ://

az álmoskönyv,amit itthon találtam,nem ír semmilyen búvárruhás emberről meg ilyenekről :SS

13L


2011. júl. 26. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
mert aludtál?
2011. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert álmos voltam >.<"
2011. júl. 26. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nem jelent semmit.
2011. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ennek örülök xd
2011. aug. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!