Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Lifttel kellett felmennem a 40. emeletre, de csak a 45. gombját találtam, ezért oda mentem, de a lift túl gyors volt, és az összes pénzem kifújta a kezemből, ezért lejöttem a földszintre, ahol a fiú, akit szeretek hófehér zakóban várt.
2011. júl. 26. 15:49
 1/2 maryjane89 ***** válasza:

szerintem ez az életed kivetítése nagy vonalakban:)

az én verzióm: valami nagyot vagy messzit akartál elérni életedben, azt próbáltad elérni, megvalósítani, egy csomó pénzt rááldoztál, de nem sikerült, aztán az élet visszarántott oda ahonnan kezdted az életed és visszataláltál ahhoz az emberhez akit igazán szeretsz, és boldogan éltek míg meg nem haltok

na hogy tetszik?:D

2011. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez hülyeség.

Úgynevezett "gyorslift"-tel utaztál, ami nem áll meg minden emeleten, hogy hamarabb elossza az embereket az épületben.

A pénzeddel valszeg dzsigolóhoz tartottál, de ez rossz döntés lett volna, így a fehér ló helyett kicsit korszerűbben hófehér zakóban várt valaki, aki eltérített ettől.

2011. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!