Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomutazók? Mit tudtok és mit...

Álomutazók? Mit tudtok és mit gondoltok az álmokról?

Figyelt kérdés

Éreztétek már, hogy amikor álmotokból felébredtek, mintha nagy útról jöttetek volna vissza. Mintha a tudat alattitok sok mindenre választ kapott volna, de így konkrétan nem tudtok semmi ilyesmiről? Mintha valakivel elbeszélgettetek volna az álomban és ez megnyugtatott, de amikor próbálsz vissza emlékezni esetleg néhány értelmezhetetlen képet tudsz csak felidézni.


Bár nem mondom, magamat kifejezetten ezoterikus gondolkodásúnak, de az álmokban hiszek. Nem tudom pontosan megfogalmazni ez mit jelent. Én úgy gondolom, hogy egy ablak önmagunk tudatalattijába, és/vagy a lélek éjjeli szárnyalása lehet, vagy a valós vagy egy álombéli világban.

Nem hiszem hogy erre lenne egyetemes szótár rendszer ezért nem kérdezem mit jelenthet. Inkább a ti véleményetekre élményeitekre és esetleg magyarázataitokra lennék kíváncsi. :-)


2011. júl. 26. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
soxor álmodom ugyanazokat, álmomban tudom hogy már jártam azon a helyen ugyan azokat teszem meg, reggel ugyanugy csak foltokra emlékszem, és olvasom a többféle álmoskönyvet és 50-50 %-ban be is szokott jönni amit abban olvasok, például tegnap elött álmodtam valamit, megnéztem a könyvben azt jelentette hogy baj lesz meg hogy vitába keveredek...aznap a párommal jol össze vesztem valamin, a barátjával meg kocsikáztak és balesetük volt... nagyon megijedtem mert tudtam hogy megálmodtam, ugyan nem pont a történteket de amit álmodtam az azt jelentette ami megtörtént :S fura de igy volt...
2011. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál :-)

Azt hittem legalább a leszóló emberek sokan lesznek :-D

Azért futok még egy kört.

Én is álmodtam már meg előre dolgokat, de ezek inkább apró dolgok voltak. Pl hogy azt álmodtam a kádba ejtettem a telefonomat, és működött utána is. Pár nappal később jól eláztam egy zuhéban még a telefonom is elázott de semmi baja nem lett :-) Régen még jók voltak a nokiák :-D

2011. júl. 29. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!