Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodtam...

Mit jelent az, ha azt álmodtam, hogy kipotyogtak a fogaim?

Figyelt kérdés
Többször is álmodtam ezzel, de most rosszabb volt, mert nagyon élethű volt...teljesen elhittem, hogy ez a valóság és nagyon kétségbe estem.
2011. júl. 26. 12:00
 1/9 anonim válasza:
6%

Nem akarlak elszomorítani, de ez azt jelenti, hogy valaki meg fog halni. Ki is rázott most a hideg rendesen. Mamám halála előtt egy hónappal én azt álmodtam, hogy kiesett egy fogam. Elmondtam neki és ő mondta, hogy ezt jelenti, meg álmoskönyvben meg tudod nézni.

Remélem a te esetedben mást jelent.:)

18/L

2011. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
én meg sem tudom számolni hányszor álmodtam ezt eddig életemben (27f), talán olyan 200 szor, és semmi köze nem volt semmilyen halálhoz,
2011. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
61%
nem csak halált, veszteséget is jelent. én tavaly álmodtam ezt, mielőtt kiderültek a ponthatárok a suliba. és mindig azzal az iskolával kapcsolatban álmodtam, ahova nagyon szerettem vna menni. azonban nem vettek fel.
2011. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer ugyanazon az éjszakán álmodtam ugyanazt anyukámmal! annyi különbség volt hogy neki tv-zés közben, nekem meg boltban sorbanállás közben estek ki a fogaim. de nem történt semmi, megnyugodhatsz!
2011. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

előző este álmodtad (most hétfő este)? Csak mert én is ... ma 8 körül felébredtem, majd úgy gondoltam pihizek egy kicsit, hát visszaaludtam és azt álmodtam, hogy meglazult 1 fogam, ki is esett, majd lassan a többi is kipotyogott, teljesen kétségbeestem :( álmomban felébredtem és megnyugodtam, hogy ez csak álom volt, aztán érztem, hogy az egyik fogam meglazul és vérzik, majd rohantam anyukámhoz, aki azt mondta elmegyünk fogorvoshoz, de ő is azt álmodta, hogy balesetem volt és az állkapcsom eltörött és a fogaim kiestek, teljesen kétségbeestem, mert több fogam is meglazult, végül felébredtem és megnyugodva konstatáltam, hogy minden fogam ép és erős :) amolyan álom az álomban volt ez, de rettentő élethű volt, utána 1-2 órával is teljesen emlékszem rá, ahogy a véres ínyt látom, hogy nincs benne fog, szóval egy cipőben járunk, ezért nem tettem fel külön a kérdést, ha valakinek még ötlete van én is kíváncsian várom :)


a gond az, hogy nem először álmodtam ezt (persze nem pontosan így), és sajnos egy alkalommal nem olyan rég tényleg haláleset történt nem sokkal később, ettől függetlenül nem nagyon hiszek az ilyenekben, csak ez az álom számomra minden eddiginél élethűbb volt ....

2011. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
közeli hozzátartozó halálát jelenti. ha fájt is akkor fájni fog annak a személynek a halála.
2011. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Első vagyok, nem tudom miért pontoztatok le, én úgy hallottam ez így van, és mamám is mondta.


Például itt is szerepel!


"ÁLOMSZÓTÁR

Fogak

Funkciójuk agresszív, ám szükséges. Lelki emésztéséhez, szexuális mûködéséhez is nélkülözhetetlen némi agresszivitás. Népi hiedelem. A fogak kiesése önkielégítést jelezhet. Az ókori álmoskönyvek a családtagok jelképezõiként említik. Artemidoros. A szájüreg egy ház, a fogak a lakói, jobbra a férfiak. Nikephoros.


>>> Egy fog elvesztése: rokon halála. <<<


Cayce. A kimondott szavak. Egy álmodó. Feleslegessé válás, magány. Aeppli.Szexuális erõt ígérnek (ha egészségesek, erõsek)."


Tehát mielőtt lepontoztok járjatok utána, és a történet igaz, amit leírtam hozzá.:( Sajnos.:(

2011. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utána néztem kicsit én is a dolognak, véletlenül kezembe akadt egy régi álmoskönyv, mel szerint a foghullás költözést jelent. mint mondtam, már régen is voltak ilyen álmaim, és ha jobban belegondolok, azóta kétszer is költöztem, lehet,h.most sem lesz másképp?Bár, ki tudja...minden könyv mást mond? Hallott már vki arról, hogy ez a költözés jele volna?
2011. aug. 1. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez semmit sem jelent. Attól hogy valamikor valaki írt egy álmos könyvet mért lenne igaz ami benne van. Valószínűleg régi hiedelmeket vagy a saját kitalációit írta bele. Régi hiedelmekről meg annyit hogy a véráldozatban is hittek mégsem mondanám hasznos dolognak. Az igazamat az is bizonyítja hogy az első válaszoló szerint ez halált míg a kérdező szerint költözést jelent. A kérdező írta is hogy most hogy bele gondol tényleg költözött 2 szer is, ezt bármibe bele lehet magyarázni például mondhatom hogy azt jelenti hogy valaki pénzt hoz neked és hopp megjön a nyugdíj vagy a csp. Persze ezzel nem győztem meg azt aki ebben akar hinni de az álmok csak álmok...
2011. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!