Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért beszélek álmomban?

Miért beszélek álmomban?

Figyelt kérdés
Szóval eddig csak egyszer fordult elő a nyaralásunkon július elején. És olyasmiről beszéltem amire egyáltalán nem emlékeztem reggel. Nem szeretném hogy máskor is előforduljon mert nem akarok kikotyogni semmit a titkaim közül. Mit lehet tenni ellene? Próbálkoztam azzal hogy nem alszom de ez hosszú távon nem válik be. És mit jelent ez? Miért van ez? és ha anyukám visszakérdezett akkor még vissza is válaszoltam neki. Ja és ha valamit számít akkor, nagyon fáradt voltam azon az estén és azóta soha annyira. Hátha az váltotta ki. Légyszi komolyan mert ez fontos nekem. Köszi Ł
2011. júl. 21. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
ez semmi én régen álmomban felkeltettem anyámat, hogy simogatnak a szellemek XD, de nem csak beszéltem, hanem rendesen jártam, de nem emlékszem semmire, szerencsére azóta nem volt ilyen, már jó pár éve ennek, lehet neked is csak egyszer fordult elő, amúgy meg ne csinálj olyat hogy nem alszol, ha 1 hétig nem alszol bele is halhatsz, ez nem vicc
2011. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne félj előző a szervezete előbb üti ki idegileg, mint hogy ne aludjon egy hétig. Amúgy ez most kivételesen nem ezotériás cucc, max ha valami lelki probléma fejtette ki, de akk speciális emberhez kell fordulni. Az, hogy álmodba beszélsz, azt jelenti, hogy az agyad nem zárt le valamit teljesen (ettől nem kell félni annyira sokan vannak így), tehát a kiküldött jelek az agyadból tényleg eljutnak a szádhoz... Azért nem emlékszel rá, mert arra az álmodra amúgy sem emlékeznél. És azért tudsz ilyenkor válaszolni kérdésekre, mert az agyad a külső ingereket szépen betudja építeni az álmodba. Erre nagyon sok példa van elfekszed a karod, akkor mondjuk álmodba levágják, vagy ilyesmi.
2011. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!