Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy sokszor...

Mit jelenthet az, hogy sokszor álmodom, hogy pénz van elszórva az utcán, én pedig megtalálom?

Figyelt kérdés
És ennek az álomnak több változata van: van, hogy megyek, és szó szerint minden lépésnél aprót találok a földön, és ahogy gyűjtöm össze egyre többet és többet veszek észre. Van, hogy nagy címletű papírpénzt találok. Van, hogy direkt keresem a pénzt a földön, van, hogy csak véletlenül találok rá. Mit jelenthetnek ezek?
2011. júl. 19. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem anyagi godnjaid vannak, és vágysz rá, hogy legyen sok pénzed, és megvalósíthatsd amit elterveztél, vagy legalább legyen mit enni.
2011. júl. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is volt egyszer egy ilyen álmom. egy lépcsöfordulónál láttam egy 100 ft-ost, majd megláttam, hogy van több is, és csak szedtem, szedtem... Szerintem is azt jelentheti az ilyesfajta álom, hogy vágysz a pénzre, de jelenleg nem rendelkezel vele.
2011. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igazatok van. Nem vagyunk annyira leégve, de sokszor volt mostanában, hogy le kellett mondanom egy-két dologról, amit nagyon szerettem volna... olyan rossz felébredni egy ilyen álomból, ahol csak az ember ölébe esik a pénz
2011. júl. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!