Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Beírnátok pár oldalt ahol a...

Beírnátok pár oldalt ahol a születési dátumom alapján megtalálom a jellemzésemet?

Figyelt kérdés
jó lenne megtudni már ki is vagyok meg mi is vagyok. :-DDDDD
2011. aug. 28. 21:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
Csak annyit mondj hányadikán születtél és kapsz egy jellemzést : )
2011. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Tőled?????

JELLEMEZZZZ!!!!! :-DDDD

24

2011. aug. 28. 21:55
 3/15 anonim válasza:
www.astronet.hu
2011. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Esztétikai érzéke kifinomult, rajong minden szép tárgyért, nemes ékszerért. Fogékony a művészetek iránt. Általában rendszerető, de olykor felületes, Diplomatikus, békeszerető, kerül minden konfliktust, veszekedést, hangoskodást. Mindenféle durvaság, agresszivitás távol áll tőle. Ragaszkodik családjához, gyermekeihez. Szerelemben, házasságban szerencsés, bár szívesen teremt új kapcsolatokat. Gyermekszerető, termékeny. Kollégái kedvelik, beosztottjai is tisztelik őt. Jó munkaerő, de nagy hibája, hogy szívesen megszól másokat. Született optimista, jó kedélye átsegíti minden nehézségen.

Olykor határozatlan, befolyásolható, megbízhatatlan, megalkuvó. Szerelemben, barátságban néha betegesen féltékeny. Előfordul, hogy problémái elől a drogok okozta kábulatba menekül.

Szerencsét hozó színei a zöldessárga, a kék árnyalatai és a rózsaszín, de az összes pasztellszín előnyös számára. Kerülnie kell viszont a sötét színeket, különösen a feketét és a sötét lilát. Olykor viselhet földtónusú színeket, olyant, mint a csokoládébarna vagy a mélyzöld, ezek azonban csak másodlagosak a pasztellek mellett. Közérzetére kellemesen hat a romantikus zene, amely ritmikus és lüktető. Szerencsés napjai a kedd, a csütörtök és a péntek. Kövei az opál, a smaragd, az achát, a koráll, a zafír, a jáde és a színes gyöngyök. Féme a vörösréz. Virága a margaréta. Eleme a bika esetében a föld, a mérleg jegyűnél pedig a levegő.

Foglalkozása megválasztásánál célszerű figyelembe vennie kreativitását, tervező készségét, valamint azt is, hogy az emberek toleráns természete miatt megbíznak benne. Tehát olyan pályán kell dolgoznia, ahol ezen adottságait jól kamatoztathatja

2011. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

kössz megtaláltam

félelmetes :-OOOOOOOOOOOOOOOOO

2011. aug. 28. 22:22
 6/15 anonim válasza:
Nha igaz rád? amit küldtem?
2011. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

persze sokminden igen tényleg

akkor most minden 24edikei ilyen ????

naneee :-)))

2011. aug. 28. 23:00
 8/15 anonim válasza:
Nem a válasz nem a 24-ben rejlik...de naggyából igen..de a jegy is fontos amiben születtél...azzal tovább lehet finomitani a jellemzést.: )
2011. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 18.-án születtem,nekem is leírod?(július)
2011. aug. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
beteg egy társadalom...
2011. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!