Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthet?...

Szerintetek mit jelenthet? (nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Álmomban egy kollégiumban laktam és ott volt az egyik barátnőm is.Aztán valamiért mérges lettem és el akartam menni haza.Felmásztam egy dombra amin az út volt de aztán eszembe jutott h valamit a szobámban hagytam.

Lemásztam a domboldalon és egy kővel körülvett részen át sétáltam a kolesz felé.

Aztán észre vettem egy koponyát és egy csontvázat aztán még egyet és még többet.Elkezdtem futni a kolesz felé.

Meg akartam keresni a barátnőmet aki az udvaron labdázott.

Oda vezettem a csontvázakhoz de mielőtt oda értünk volna megszólalt h:ott van a tömegsír!

Én meg mondtam neki h :tudom most sétáltam keresztül rajta.

Ő meg elkezdett poénkodni h: csak nehogy bosszút álljanak.

Aztán mentünk tovább és a köveken kívül megláttunk egy friss hullát.

Mondtam h szólni kéne az igazgatónak de egyikünk sem akart egyedül maradni a hullával meg nem is akartunk mind ketten menni mert hát lehet h ,,eltűnik".

Felhívtam a szobatársam h jöjjön a tömegsírhoz.

Odajött és elkezdett poénkodni (pasi volt) h mi akkor nézzük meg h van-e pulzusa mert hát sose lehet tudni.

Én végül is megnéztem a nyakát ami véres volt és a barátnőmmel nagyon távolság tartók voltunk a hullával szemben mert már elég érdekes szaga volt.Aztán oda ért az igazgató és minket meg elhesegettek.


És ennyi!!!

Tudok álmodni mi?És az a gáz h aznap csak egy vígjátékot néztem tehát...


2011. júl. 19. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy májmételyed van, és meg fogsz halni.
2011. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én meg azt álmodtam, hogy rám zuhant egy meteorit, másnap meg azt hogy egy utasszállító. Ez tavaly volt. Még élek és nem utaztam repülőn, meteor se zuhant le a közelben..
2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!