Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mit jelent? (lent)

Szerintetek ez mit jelent? (lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje folyton lépcsőkről álmodok.

Kb.egy hónapja kezdődött el.

Nem mindig ugyanazt álmodom,de mindig van benne lépcső.Pl.ma éjjel olyat álmodtam,hogy egy épületbe vagyok,valami iskolaszerüség,tiszta kék volt minden.És tök magasra kellett mennem a lépcsőre és mindig félek,hogy le ne essek,mindig tériszonyom van.Aztán amikor felértem a legtetejére a lépcsőnek,szinte mindig lenézek.Olyankor mindig szédülök.Aztán volt olyan,hogy valami kórház-féleségben voltam,és ott is lépcsőket másztam,de mindig féltem,hogy leesek.

De a legrosszabb álmom az volt,hogy valami nyaralóféleségben voltam,ismeretlen emberekkel.Bent tiszta sötét volt minden,mint az éjszaka az erdőkben.És féltem.Semmit nem láttam.Most a lépcső legtetejéről jöttem le,és a cipőmet fogtam a kezembe.A lépcsőfokokat alig tudtam szedni mert semmit nem láttam,koromsötétség volt.Utánam jött valaki de én odalapultam a falhoz és nem látott meg.Mikor leértem valaki volt a sötét konyhában és én akkor is nagyon megijedtem és fölébredtem.

Mitől lehetnek ezek az álmok?Mindig lépcsőkkel!Nem értem.Léccy írjátok meg hogy szerintetek miért van ez,mit lehet ellene tenni?

Köszönöm!


2011. júl. 19. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan azt jelenti hogy kitűztél egy célt (ez a lépcső vége) és mivel félsz felmenni mert leesel attól félsz hogy valamennyire megvalósítod de károdra lesz és ezért nem tudod hogy belevágj e.
2011. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Neni83 válasza:

ÁLMOSKÖNYV SZEINT

lépcső =


-Általában szerelem. Lépcső, ha felérsz rajta célodhoz: sikeres hódítás; ha nem bírsz feljutni, omladozik, hullámzik vagy leszakad alattad: különösen nők álmában: nem érzed maga elég kívánatosnak, vonzónak; ha iszonyodva, veszélyt érezve, de feljutsz: férfi álomban leküzdött gátlások; nők álmában - szexuális alakoskodás, amellyel ideig-óráig célt érsz. Lépcsőn lefelé menni: ha vidámnak érzed: megbékélés; ha rémisztő, meredek lépcsőn mész le, zuhanástól tartasz: bizonytalan kiéletlen, vagy kiélhetetlen szerelmi vágyak. Spanyollépcső: túl hirtelen elszabaduló szerelmi indulatok. Csigalépcső: szerelmi megrögzöttség; minden kapcsolatodban ugyanazt a hibát követed el; szerelmeid ugyanúgy végződnek és partnereid hasonlítanak egymásra.

2011. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Háth,igen van benne valami.Mert most a szerelem NAGYON NAGY szerepet játszik az életemben!És minden igaz amit írtatok! :D

2011. júl. 19. 21:34

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!