Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az jelent valamit, hogyha...

Az jelent valamit, hogyha tudom az álmomban, hogy álmodok?

Figyelt kérdés
Pont egy olyan álomnál volt ez, amelyikben tudtam repkedni. Nagyon jó volt:D
2011. júl. 17. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik tudatos álomnak :)


Itt utánaolvasgathatsz: [link]


Én jó ideje tag vagyok az oldalon és tudatos álmodó is :)

2011. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És az miért jó? Tudod kontrollálni az álmodban lévő dolgokat?
2011. júl. 17. 18:18
 3/13 anonim ***** válasza:

Álmodban nem tdod hogy álmodsz, utólag érzed úgy hogy végig tudtad álmodsz. Utólag teszed hozzá ezt az érzést, az ébredés (eszmélés) pillanatában.

Épp úgy ahogy első pillanatban még emlékszel az álmodra teljes bizonyosággal, két percel később pedig egyre zavarosabb lesz hogy mit is álmodtál pontosan, elfelejtsz, hozzáteszel dolgokat, emlékképek törnek fel, de már a régebbi álmokkal is keveredve.

2011. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Bizony.. Tudatos álmodás közben mindent irányíthatsz.. Olyan mint egy varázsvilág ahol te vagy a mindenség parancsolója ^^ Jó élmény ám... :)


Az elöttem szóló pedig elvan tévedve, ha azt hiszi nem lehet irányítani az álmokat :)

2011. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem utána raktam hozzá, mert tisztán emlékszem, hogy (álmomban) azon gondolkoztam, hogy valakit meg akartam keresni, mert tudtam, hogy álmodok.
2011. júl. 17. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Utólag már igy érzed és teljesen valóságosnak tünik.

De ahhoz hogy tudd teljes bizonyosággal most álmodsz ébren kellene legyél:-)


Szóval ez az egész álomírányítás egy blödség, egy újabb ezoizé amivel foglalkozni lehet, ha valakinek nincs más hobbija foglalkozzon ezzel, de ettöl ez még nem igaz.

2011. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, de ha mások szerint nem lehetséges, akkor miért álmodtam olyat, hogy elrepültem a levegőbe mint egy lufi :D és nem tudtam visszamenni, de nem ijedtem meg, mert tudtam, hogy álom.? Anyukám is ott volt az álmomban és mondtam neki, hogy ne ijedjen meg, mert ez csak egy álom :)
2011. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
19:48: Erről beszélek :D
2011. júl. 17. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:
hányszor néztétek meg az Inception-t?:D
2011. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Velem is volt már több hasonló álmom.

Egyikben én is repültem, és tudtam befolyásolni, hogy merre. Többször előfordult olyan is, hogy biztos voltam benne, hogy álmodok és az eseményeknek nincs következménye.

Volt tudatos ébredésem is néha. Persze ezek nem túl mély alvásfázisban fordultak elő.

Nem tudom hogy hívják az alvással foglalkozó tudományt, de ez abba a témakörbe tartozik és nem az ezotériába.

2011. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!