Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az alom?

Mit jelenthet ez az alom?

Figyelt kérdés
A metro allomason varok a metrora. Am a metro amikor megerkezik csorog a telfonom. felveszem es anyukam szol bele azt mondja: nagyon vigyazz magadra!! ok otthagyott a metro. jon a masik utana. Megint becsorog a telefonom anyukam szol bele Vigyazz magadra! ezutan a metro mar monja Tessek vigyazni stb. gyorsan elkezdek futni de nem erem el. elindul es en beesek a sinek koze. anyukam megint hiv azt mondja: Nem megmondam? leteszi.jon a metro es elut. ketreszre szakadok es kimaszok a sinek kozul es aztan sotetseg es felebredek.
2011. júl. 16. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
ne menj metró közelébe mostanában!
2011. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit se jelent csak egy rossz álom
2011. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jelent is valamit,azt csak te fejtheted meg,mert te is mered legjobban magadat. Nyugodt körülmények között gondolkodj el. Amúgy engem a múltkor a zombik ettek meg a metróban,utána meg én is embereket kezdtem enni,de nem jelentett semmit az álom,semmi rossz nem történt utána :)))
2011. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem azt,hogy utálnak téged a metrók és kisértenek az álmodba anyukád meg megakar őlni
2011. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 phoenix9876 ***** válasza:
Valamire valaki (akar anyad, akar megerzesed, akar ismerosod figyelmeztetni akar, de te vagy nem veszed eszre, vagy nem akarod eszrevenni. Figyelj a jelekre, arra, hogy ki mit mond. Ez az egyik lehetoseg. A masik lehetoseg lehetne akar baleset elore megalmodasa nem feltetlenul metron. ALomfejteshez ismerni kell az almodo szemelyet es, mindenki maganak fejti meg legjobban almat.Ezek csak tippek, de kiindulasnak jo.
2011. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
te 12 58-as nem hiszem, hogy meg akar olni mivel o csak figyelmeztetett.
2011. júl. 16. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:
es te 12 28-as koszi!!
2011. júl. 16. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!