Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha a barátom így...

Mit jelent, ha a barátom így beszél velem álmomban?

Figyelt kérdés

A barátomat már egy hete nem láttam, mert nyaralni van. És mivel nincs pénz a telefonján, nem tudom felhívni sem, mert külföldön van. Már nagyon hiányzott, és aludni sem bírtam, de tisztára elment az életkedvem aznap, és tudtam hogy miatta. Ezért írtam neki egy este egy sms-t, hogy "Hiányzol!".(szereti, ha ilyeneket írok/mondok neki) aztán már viszonylag nyugodttaban elaludtam, és azt álmodtam, hogy felhív az apja telefonjáról(mindig arról hív) és elkezdett velem kiabálni( soha nem kiabált még velem)hogy én hülye vagyok, és nem hagyok neki elég szabad levegőt, meghogy ez mindkettőnknek rossz, mert ezzel még jobban szenved ő is meg én is, ha ilyeneket írok neki. Aztán kicsit kásásan kezdett beszélni, és rájöttem, hogy részeg.(szülei előtt sosem iszik, mert ők ezt nagyon szigorúan veszik) aztán még olyanokat vágott a fejemhez, hogy nem igaz hogy nem bírok elszakadni tőle, meg ilyneket, és hogy szakítani akar.


Szoktunk viccelődni, hogynamost szakítunk, de tényleg csak viccből, sose kiabált még velem, meg nem beszélt csúnyán se, úgy hogy ilyen bunkó lett volna mint álmomban. És nagyon jól megvagyunk, és most annyira összezavart ez az álom, mert ha vele álmodok(ami ygakran előfordul az utobbi időben) mindig valami jót álmodok. vagyis csak az érzésre emlékszem, de az mindig kellemes...


légyszíves segítsetek, és elnézést a helyesírási hibákért!


2011. júl. 14. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ezzel az álommal. Sok mindent álmodik az ember, lehet hogy akkor pont erősen arra gondoltál hogy mi lenne ha mégis ilyen lenne vagy valami.
2011. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!